Latvijā
Rīga

Ugunsgrēks Rumbulā izcēlies vienā no IT uzņēmuma “Mikrotīkls” noliktavām2


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Zane Bitere

Papildināta visa ziņa pl. 12:30 un pievienots video.

Plašais ugunsgrēks, kas šorīt izcēlās angāra tipa ēkā pie Rumbulas, ir ierobežots, bet satiksme Maskavas ielā ir daļēji atjaunota. Ugunsgrēks ir izcēlies informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma SIA “Mikrotīkls” noliktavā, aģentūra LETA noskaidroja uzņēmumā.

Plašāku informāciju par ugunsgrēka radītajiem zaudējumiem, kā arī par to, kas tieši tika uzglabāts noliktavā, uzņēmums neatklāja, vien norādīja, ka degusi tikai viena noliktava, bet pārējās turpina darbu.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece, plkst.7.07 šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku izdevās lokalizēt. Kopējā degšanas platība bija 5480 kvadrātmetri. Ugunsdzēsēji-glābēji patlaban turpina strādāt notikuma vietā, lai ugunsgrēku pilnībā likvidētu.

Tikmēr satiksme Maskavas ielā pie Rumbulas ir daļēji atjaunota, proti, virzienā uz Rīgas centru tā notiek pa visām trim joslām, bet virzienā no Rīgas centra uz Salaspili – pa vienu no trim joslām, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Satiksmes ierobežojumu dēļ var kavēties 15., 18. un 31.maršruta autobusi.

Kā ziņots, plkst.3.48 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Maskavas ielu Rīgā, kur bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka lielā platībā ar atklātu liesmu deg angāra tipa ēka.

Lai šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku likvidētu, notikuma vietā strādāja 45 ugunsdzēsēji-glābēji, kā arī bija slēgta satiksme būtiskā Maskavas ielas posmā.

“Mikrotīkls” reģistrēts 1996.gada martā, un tā pamatkapitāls ir 2840 eiro. Kompānijas kapitāls vienādās daļās pieder valdes priekšsēdētājam un ASV pilsonim Džonam Mārtinam Tulijam un valdes loceklim Arnim Riekstiņam.

“Mikrotīkls” pērn strādāja ar 251,623 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa saruka par 34,7% un bija 43,256 miljoni eiro.

“Mikrotīkls” pamatdarbība ir datu komunikāciju sistēmu izveidošana un pakalpojumu sniegšana.

LA.lv