Latvijā
Novados

Ugunsgrēka dēļ Valmieras “Sajūtu parkā” apmeklētājiem slēgta “Taka kokos”1

Foto- sajutuparks.lv

Piektdien Valmierā ugunsgrēkā cietusi “Sajūtu parka” trases “Taka kokos” konstrukcija, līdz ar ko apmeklētājiem visa trase ir slēgta, aģentūrai LETA sacīja parka pārstāve Lelde Bukovska.

Viņa skaidroja, ka piektdien pēcpusdienā garāmgājēji pamanījuši, ka deg viena no trases konstrukcijām – “Putna ligzda”, kas būvēta kokā aptuveni piecu metru augstumā virs zemes. Iedzīvotāji informēja parka administrāciju un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, kas, ierodoties notikuma vietā, pusstundas laikā ugunsgrēku likvidēja.

Parka pārstāve pauda pārliecību, ka ugunsgrēks izraisīts ļaunprātīgi, jo trases posms ir samērā lielā augstumā virs zemes, kā arī parka vadība saņēmusi informāciju no aculieciniekiem. Tāpat Bukovska norādīja, ka trase apmeklētājiem ir atvērta vienīgi brīvdienās.

Taujāta par trases turpmāko darbību, Bukovska atbildēja, ka ar parka tehniskajiem darbiniekiem tikšanās paredzēta pirmdien, un tās laikā iecerēts izvērtēt tālāko rīcību. Pašlaik gan nav zināms, kad trase apmeklētājiem tiks atvērta, jo pastāv iespēja, ka parka vadība nolems mainīt trases posmu, nevis no jauna veidot nodegušo konstrukciju.

Valsts Policijas pārstāve Anžela Geljana apstiprināja, ka parka pārstāvji vērsušies policijā ar informāciju par notikušo, un pašlaik tiek skaidroti notikuma apstākļi.

LA.lv