Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
26. novembris, 2013
Drukāt

Ugunsgrēka dēļ Zaļenieku pamatskolā evakuē skolēnus

Foto: LETAFoto: LETA

Otrdienas rītā izcēlies ugunsgrēks Jelgavas novada Zaļenieku pamatskolā, skolēni un personāls tika evakuēti, cietušo nav. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ugunsgrēku jau likvidējis.

VUGD Jelgavas daļas komandieris Aleksandrs Koržeņevskis informēja, ka šorīt plkst.9.50 glābēji saņēma zvanu par degšanu Zaļenieku izglītības centra ēkā, kurā atrodas Zaļenieku pamatskola. Jau pirms glābēju ierašanās no ēkas tika evakuēti ap 170 cilvēku – skolēni un skolas personāls.

Uz notikuma vietu izbrauca četras VUGD cisternas, kā arī viena no Tērvetes novada. Ugunsgrēku izdevās lokalizēt līdz plkst.10.45. Ugunsdzēsēji konstatēja, ka dega starpstāvu pārsegums aptuveni 15 kvadrātmetru platībā starp trešo un ceturto stāvu, kur bija tehniskā telpa, kurā glabājās dažādi instrumenti.

Skolas telpas bija stipri piedūmojušas, bet cietušo šajā ugunsgrēkā nav.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+