Sports
Futbols

Ugunsgrēkā jauno futbolistu kompītnē Brazīlijā iet bojā desmit cilvēki0


Cilvēki pulcējas pie slavenā brazīļu futbola kluba “Flamengo” bāzes, kur pirktdienas rītā bojā gāja desmit cilvēki, viņu vidū arī jaunie futbolisti.
Cilvēki pulcējas pie slavenā brazīļu futbola kluba “Flamengo” bāzes, kur pirktdienas rītā bojā gāja desmit cilvēki, viņu vidū arī jaunie futbolisti.
Foto: REUTERS/SCANPIX/LETA

Traģēdija notikusi Brazīlijas slavenākajā futbola klubā “Flamengo”, jo piektdienas rītā komandas bāzē izcēlās ugunsgrēks jauno futbolistu kopmītnē, bojā ejot desmit cilvēkiem.

Ugunsnelaime Riodežaneiro sākās agri no rīta (ap plkst.5) pēc vietējā laika. Aizdegās “Flamengo” kluba treniņbāzes “Ninho de Urubu” kopmītne, kurā tobrīd gulēja 14 līdz 17 gadus veci futbolisti.

Sākotnēji netika ziņots, kuri tieši ir upuri, taču vēlāk Brazīlijas mediji vēstīja, ka lielākā daļa bojā gājušo ir tieši jaunieši. Vēl trīs cilvēki ar smagām traumām nogādāti slimnīcā.

Zināms, ka pirms diviem mēnešiem kopmītnē notika paplašināšanās darbi.

“Flamengo” jaunatnes akadēmija ir slavena visā pasaulē, jo savulaik tur trenējušies tādi vēlāk slaveni futbolisti kā Ronaldinjo, Bebeto, Romario un daudzi citi.

“Flamengo” sporta klubs dibināts 1895.gadā, bet futbola komanda pirmo spēli aizvadīja 1912.gadā. Šī kluba paspārnē ir arī basketbola, volejbola, airēšanas un peldēšanas komandas. Futbola komanda piecas reizes kļuvusi par Brazīlijas A sērijas čempioni, trīs reizes izcīnījusi Brazīlijas kausu un pa reizei triumfējusi “Libertadores” kausa izcīņā kā arī Starpkontinentālajā kausā.

LA.lv