Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
30. septembris, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkā Kuldīgā cieš Nodarbinātības valsts aģentūra

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ugunsgrēkā Kuldīgā otrdien cietusi ēka, kurā atrodas Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), aģentūru BNS informēja NVA pārstāvis Andrejs Filipovs.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūra BNS uzzināja, ka ēkai Piltenes ielā 5 aizdegušies ēkas bēniņi 200 kvadrātmetru platībā. Iespējamie negadījuma iemesli vēl tiek skaidroti, taču, atbilstoši VUGD speciālistu uzskatiem, tie varētu būt saistīti ar apkures sistēmas vai elektroinstalācijas bojājumiem. Cilvēki cietuši nav. Ugunsdzēsēju ierašanās brīdī ēkā strādājošie esošie cilvēki degošo namu jau bija pametuši.

Filipovs norādīja, ka ugunsgrēka un tā dzēšanas rezultātā cietusi NVA datortehnika, kā arī cita veida inventārs.

Tādējādi trešdien NVA Kuldīgas filiāle savus pakalpojumus iedzīvotājiem sniegs Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) ēkā Pils laukumā 2, un tās darba laiks būs no plkst.12 līdz 17.

“Jāņem vērā, ka pakalpojumi pagaidām tiks sniegti tikai personām, kas zaudējušas darbu, kā arī tām, kam ir bezdarbnieka statuss,” sacīja Filipovs.

VSAA telpās NVA strādās arī vismaz ceturtdien un piektdien.

NVA telpas ugunsgrēka izpostītajā ēkā īrējusi. Tajā atrodas arī aptieka.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+