Latvijā
Novados

Ugunsgrēkā Lizuma pagastā sadeg lauksaimniecības tehnika 0


Arhīva foto.
Arhīva foto.
Foto LETA

Šonakt paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks izcēlies Gulbenes novada Lizuma pagastā kādā saimniecības ēkā, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz Gulbenes novada Lizuma pagastu, kur ar atklātu liesmu dega saimniecības māja, ugunsdzēsēji saņēma plkst. 3.25. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 600m2 platībā deg darbnīca un tai ir iebrucis jumts. Darbnīcā sadega divi frontālie iekrāvēji, divi riteņtraktori, viens riteņekskavators, divas sējmašīnas un viena siena prese.

Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts plkst. 6.49 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Vakar plkst. 19.16 ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz Atmodas ielu Jelgavā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dzīvojamās mājas pagrabā deg dīvāns 2m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 20.17.

Savukārt plkst. 21.42 tika saņemts izsaukums uz Mārkalnes ielu Rīgā, kur ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 2m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba cilvēku, kurš nodots NMPD mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 22.31.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, koks, elektrības sadales skapis, graudu kalte, graudu kaltes starpsiena, autoservisa vārti un griesti, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Kopuma VUGD saņēma 30 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

LA.lv