Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
24. janvāris, 2014
Drukāt

Ugunsgrēkā lopu fermā Grobiņas novadā iet bojā 10 cūkas (1)

LETALETA

Ugunsdzēsējiem izdevies lokalizēt paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, kas šorīt izcēlās kādā lopu fermā Grobiņas novada Bārtā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Šembele.

Ugunsgrēks lokalizēts plkst.9.43. Kopumā notikuma vietā strādāja piecas ugunsdzēsēju autocisternas.

Jau ziņots, ka Bārtā dega kādas lopu fermas kūts jumts 975 kvadrātmetru platībā. No degošās fermas izdevies izglābt 40 cūkas, bet 10 gājušas bojā.

Grobiņas novada priekšsēdētājs Aivars Priedols “Rietumu Radio” informējis, ka ferma pieder vietējam zemniekam un Grobiņas novada pašvaldība savu iespēju robežās centīsies sniegt nepieciešamo atbalstu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. aizsalušu ūdens cauruli sildīt ar atklātu uguni nav pareiz

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+