×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkā Ludzā izglābti seši cilvēki

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 64 izsaukumus – 45 uz ugunsgrēkiem un 10 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, bet izglābti seši, informē dienestā.

Plkst. 13.44 VUGD saņēma izsaukumu uz Talsu ielu Tukumā, kur kādā dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, pa divstāvu dzīvojamās mājas logu nāca dūmi. Ugunsgrēkā dega ēkas divas istabas un koridors 21m2 platībā. Plkst. 15.04 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 20.30 tika saņemts izsaukums uz Treiliņu ielu Rīgā, kur dega kāda dzīvojamā māja. Ierodoties notikumu vietā, 1,5 stāvu mājai ar atklātu liesmu dega fasādes siena un jumts 60m2 platībā. Šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku ugunsdzēsēji glābēji likvidēja plkst.22.52.

Vakarā plkst. 22.31 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jelgavas ielu Daugavpilī, kur uz ceļa braucamās daļas bija noplūdusi eļļa. Ierodoties notikumu vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka uz ielas bija izlijusi hidrauliskā eļļa divu metru platumā un 1800 metru garumā, kā rezultātā bija piesārņots ceļš un deviņi ielu krustojumi. Ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību ierobežoja eļļas izplatību un tālākos tīrīšanas darbus uzņēmās pašvaldības komunālais dienests.

Naktī plkst. 00.42 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Parka ielu Gulbenē, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā šķūnī. Ierodoties notikumu vietā, ar atklātu liesmu dega malkas šķūņa jumts, sienas un malka 230m2 platībā. Lai pārbaudītu to, vai nepastāv kāda gruzdēšana un slēpta degšana, ugunsdzēsēji glābēji pārkrāva apmēram 8 līdz 10m3 degušās malkas, bet jāpārkrauj un jāpārbauda vēl ir vairāki desmiti kubikmetru malkas. Plkst. 8.30 ugunsgrēka likvidācijas darbi vēl turpinājās.

Plkst. 3.55 tika saņemts izsaukums uz Latgales ielu Ludzā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dega ledusskapis. Ierodoties notikumu vietā, no trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva bija redzama uguns. Ēkas otrajā stāvā dega dzīvoklis 30m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no ugunsgrēka izglāba sešus cilvēkus.
Ugunsgrēkā cieta viena izglābtā sieviete, kura bija saindējusies ar degšanas produktiem. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 5.18 un kā iespējamais tā izcelšanās iemesls tiek minēts bojājums elektroierīcē.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst ugunsgrēkus, kuros dega arī atkritumi, sadzīves mantas, sausā zāle, siena kaudze, kūdra, koks, meža zemsedze, būvgruži, sliežu gulšņi, velosipēds, gāzes plīts un siena, āra kafejnīcas lietussargs, veranda, četras vieglās automašīnas, trīs šķūņi, dūmvadā esošie sodrēji un bez uzraudzības atstāts ēdiens uz plīts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+