×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
11. augusts, 2017
Drukāt

Ugunsgrēkā Ludzas novadā cietis ugunsdzēsējs (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs foto

Ugunsgrēkā Ludzas novadā cietis ugunsdzēsējs, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst.1.08 tika saņemts izsaukums uz Ludzas novada Briģu pagastu, kur dega kokzāģētava. ierodoties ugunsdzēsējiem, ēka jau dega ar atklātu liesmu 450 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēka dzēšanas laikā cieta ugunsdzēsējs, kurš tika hospitalizēts tālākai apskatei.

Plkst. 5.47 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts un šobrīd turpinās tā dzēšanas darbi.

Kā aģentūra LETA noskaidroja VUGD Latgales reģiona brigādes Ludzas daļā, pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas cietušais ugunsdzēsējs ir palaists mājās.

Ugunsgrēka dzēšanā piedalījās ugunsdzēsēju vienības no Ludzas, Zilupes un Rēzeknes, kopumā ap 12 cilvēku. Ugunsgrēka izcelšanās iemesli patlaban tiek skaidroti.

Savukārt Briģu pagasta pārvaldē pastāstīja, ka ugunsgrēkā ir izdegusi angāra daļa, kur atradās koka brikešu fasēšanas cehs. Pateicoties pārdomātajai ēkas konstrukcijai, betona sienas pasargājušas ražotni no liesmu izplatības. Lai arī ugunsgrēka nodarītie zaudējumi ir iespaidīgi, pastāv cerība, ka ražotnes darbību būs iespējams atjaunot.

Plkst.3.24 ugunsdzēsēji devās uz Jaunpleikšņu ielu Rēzeknē, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ēka dega ar atklātu liesmu 80 kvadrātmetru platībā un daļa ēkas griestu bija iebrukuši. Ugunsdzēsēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 55 gadus vecu cietušu vīrieti, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts šorīt plkst.6.39.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+