×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
24. oktobris, 2017
Drukāt

Ugunsgrēkā nodegusi ģimenes māja, lūdz ziedot – interneta krāpnieki kļuvuši vēl nekaunīgāki (2)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Ilustratīvs attēls

Interneta krāpnieki kļuvuši vēl nekaunīgāki, aicinot sabiedrību ziedot it kā ugunsgrēkā cietušai ģimenei, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Septembra vidū kādā ogrēniešu diskusiju forumā internetā publicēts palīgā sauciens – “31. augusta vakarā liela nelaime piemeklēja manu paziņu mājas. Ugunsgrēkā nodega ģimenes dzīvojamā māja.” Ieraksta autore norādījusi, ka bez pajumtes palikusi vecmamma (66), meita (35) un mazmeitiņa (10 mēneši).Ģimenei esot vajadzīgs apģērbs, gultas, skapji, gāzes plīts, cita sadzīves tehnika un remontmateriāli, jo sociālā dienesta ierādītajā dzīvoklī nepieciešams kārtīgi ieguldīt, lai tajā būtu iespējams dzīvot. Nekur gan nav norādīts, kā ar nelaimē nonākušo ģimeni sazināties, un sludinājuma autore sīkāku informāciju sniegšot personīgi.

Ar starpnieci centusies sazināties kāda “Bez Tabu” skatītāja, kurai sludinājuma autore tā arī netika atbildējusi, taču citai sievietei rakstījusi, ka ģimene atrodas Ropažos. Aizdomas par nelaimes esamību radījis vēl kāds sīkums – sludinājuma autore kādā citā domu biedru grupā pamanīta tirgojam zīdaiņu drēbītes.

Nelaimes aprakstā minēts arī novada sociālais dienests, kas esot ierādījis jaunu mājvietu. Pēc informācijas pārbaudīšanas sociālajā dienestā un pašvaldības centrālajā administrācijā Ogres novada domes pārstāvis ir pārliecināts, ka šāda nelaime Ogres novadā attiecīgajā laika posmā nav notikusi.

Arī Ropažu novada pašvaldībā pārbaudīta visa reģistrētā informācija, šāda ģimene ciemā nav izmitināta.

Arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā šāds izsaukums nav reģistrēts. 31. augustā tik liela nelaime nav reģistrēta visā Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Nu, nezinu – priekš kam krāpniekiem būtu vajadzīgas lietotas parpalas, tad jau būtu prasījuši ziedot naudu…

  • grūtgalvīt, debīlīt, Atbildēt

   bija uzrakstīts, ka TIRGOJA drēbītes !!!
   Laikam pats esi no tiem krāpniekiem, kam
   krutkai pietrūkās ??

Draugiem Facebook Twitter Google+