Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Uguns noposta Imanta Ziedoņa klētiņu Murjāņos

Foto: LETAFoto: LETA

Šovakar Murjāņos uguns nopostījusi dzejnieka Imanta Ziedoņa klētiņu, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD savā “Twitter” kontā vēsta: “Ugunsdzēsējiem gandrīz pēdējā brīdī izdevās no liesmām nosargāt māju. Turpinām dzēst.”

Kā informēja Imanta Ziedoņa fonds “Viegli”, negadījumā nav cietušo, kā arī nav skarta Ziedoņa muzeja ēka un citas ēkas. Ugunsgrēka iemesli un zaudējumi tiek noskaidroti, bet ugunsgrēks esot nodzēsts.

Klētij ir noliktavas un darba telpu funkcija, kas ziemas periodā netiek izmantota. Klētī neglabājās muzeja vērtīgie priekšmeti. Klēts ir apdrošināta un tā ir aprīkota ar ugunsdrošības signalizāciju.

Fonds “Viegli” rūpēsies par klēts atjaunošanu.

Murjāņos atrodas dzejnieka mājas “Dzirnakmeņi”. Pērn dažādu kultūras pasākumu laikā gūtie ieņēmumi tika ziedoti Ziedoņa fonda “Viegli” projektu un mērķu īstenošanai, tostarp arī dzejnieka māju “Dzirnakmeņi” sakopšanas un labiekārtošanas turpināšanai, veidojot tās par radošuma centru.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+