Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
21. janvāris, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkā Rīgā cietuši pieci cilvēki; Daugavpils novadā izglābtas govis

Foto-LETAFoto-LETA

Ugunsgrēka trauksmes ieslēgšanas poga Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā "Gaismas pils".

Ugunsgrēkā Rīgā, Zvaigznāja gatvē, otrdien cietuši pieci cilvēki, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informēja, ka ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu daudzdzīvokļu ēkas trešā stāva dzīvoklī, kur degusi istaba 15 kvadrātmetru platībā. Ēkā bija izplatījies piedūmojums un glābējiem, lietojot autokāpnes, nācās izglābt piecus cilvēkus. No stāva, kurā bija izcēlies ugunsgrēks izglābti trīs cilvēki, bet no augšējiem stāviem – divi. Izglābtie nodoti mediķu rīcībā.

VUGD izsaukumu uz notikuma vietu saņēmuši otrdien plkst.11.57.

Daugavpils novadā ugunsdzēsēji no degošas kūts otrdien izglābuši četras govis, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēkā nodedzis zem viena jumta izvietota kūts un šķūnis. Kopumā degšana konstatēta 250 kvadrātmetru platībā. No kūts tikušas izglābtas četras govis. Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēmis plkst.15.50.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 29 notikumiem no kuriem 12 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 12 – ar glābšanas darbiem. Tāpat VUGD reaģējis uz pieciem maldinājumiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+