Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. novembris, 2014
Drukāt

Ugunsgrēkā Rīgā gājuši bojā trīs cilvēki (precizēts) (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

(1.rindkopā precizēta ugunsgrēka norises vieta)

Ugunsgrēkā Rīgā, Nometņu ielā 62a, gājuši bojā trīs cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informēja, ka minētajā adresē neapsaimniekotā ēkā deguši atkritumi desmit kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā bojā gājuši divi vīrieši, bet trešā bojā gājušā dzimumu nav bijis iespējams noskaidrot.

Savukārt pieci cilvēki izglābti Jelgavā, kur dzīvojamās ēkas otrajā stāvā bija izcēlies ugunsgrēks. VUGD darbinieki ugunsgrēkā izglābuši divas 75 gadus vecas sievietes, kā arī trīs vīriešus vecumā no 45 līdz 75 gadiem.

Aizvadītajā diennaktī 120 kvadrātmetru platībā degusi arī dzīvojamā ēka Jūrmalā, Rubeņu ielā, kā arī 70 kvadrātmetru platībā māja Ciblas novada Pušmucovas pagastā. Šajos ugunsgrēkos nav bijis cietušo.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 47 notikumiem, no kuriem 25 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem un 14 ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ugunsgrēki visbiežāk izceļas no neiztīrītiem skursteņiem. Kuram būtu jārūpējas par to. lai iedzīvotājiem būtu zināmi kvalificēti skursteņslauķi, kuri prot savu darbu – pašvaldībām, jeb ugunsdzēssējiem?

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+