×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
5. janvāris, 2013
Drukāt

Ugunsgrēkā slimnīcā Sanktpēterburgā trīs bojāgājušie

Ugunsgrēkā slimnīcā Krievijas ziemeļrietumu pilsētā Sanktpēterburgā gājuši bojā trīs pacienti, 5.janvārī paziņoja izmeklētāji. Sanktpēterburgas Izmeklēšanas komiteja paziņoja, ka ugunsgrēks izcēlās piektdienas, 4.janvāra, vakarā Porkovskas slimnīcas uzņemšanas nodaļā.

Pilsētas Ārkārtas lietu ministrija paziņoja, ka divi no mirušajiem – sieviete un vīrietis – bija ievietoti atsevišķās izolētās palātās slimnīcā un mira notikuma vietā, bet vēl viens pacients vēlāk mira no smagām traumām, kuras guva ugunsgrēkā. Ugunsgrēkā ar dūmiem saindējās vēl divi cilvēki, bet kopumā tika evakuēti 24 cilvēki. Izdega 49 kvadrātmetru liela platība.

Sanktpēterburgas policija ir aizturējusi 43 gadus vecu sievieti, kas bija slimnīcas paciente. Viņa tiek turēta aizdomās par to, ka izraisīja ugunsgrēku, “atrazdamās spēcīgā alkohola reibumā, kad nometa degošu cigareti uz matračiem, kas bija novietoti palīgtelpā slimnīcas uzņemšanas nodaļā”.

Par notikušo sākta kriminālizmeklēšana saistībā ar “nāves izraisīšanu aiz neuzmanības”, par ko draud līdz diviem gadiem ilgs cietumsods.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+