Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
21. jūlijs, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkā Smiltenes novadā iet bojā cilvēks

Foto-LETAFoto-LETA

Ugunsgrēkā Smiltenes novadā pirmdien gājis bojā cilvēks, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā ( VUGD).

Negadījums noticis,aizdegoties dzīvojamā ēkas otrajam stāvam, jumtam, kā arī istabai pirmajā stāvā.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatējuši, ka ēkas otrais stāvs deg ar atklātu liesmu. Dzēšanas darbus apgrūtinājis apstāklis, ka ūdens bijis jāpieved no citas vietas.

Kad uguns nodzēsta, krāsmatās atrastas 78 gadus veca vīrieša mirstīgās atliekas. Par to, ka vīrieša ķermenis varētu atrasties ēkā, glābējus informējuši bojā gājušā piederīgie.

Iespējamais negadījuma iemesls – elektroierīces bojājums.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 36 izsaukumiem, no kuriem 15 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 17 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+