Latvijā
Kriminālziņas

Ugunsgrēkā Stabu ielā krimināllietas nav cietušas; ministrs neizslēdz ļaunprātību 16

Foto LETA

Vakar paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks izcēlies Stabu ielā, Rīgā. Ugunsgrēks izcēlies ēkā, kurā atrodas Valsts policijas struktūrvienības, piemēram, ENAP un Ceļu policija.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece portālu LA.lv informēja, ka izsaukums uz Stabu ielu, kur no sešstāvu ēkas bija redzami dūmi, saņemts plkst. 21.38.

Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka no ēkas ceturtā stāva nāk dūmi un notiek degšana ar atklātu liesmu. Plkst. 1.44 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tajā dega ēkas ceturtais stāvs 75m2 platībā un apdega piektā stāva logi 20m2 platībā.

Intervijā telekanāla LNT raidījumam “900 sekundes” iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pastāstīja, ka ugunsgrēkā Rīgā, Stabu ielā cietuši četri Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) izmantotie kabineti.

Vakar ugunsgrēkā Rīgā, Stabu ielā esošajā tiesībsargājošo iestāžu ēkā pilnībā izdeguši VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša un viņa palīdzes kabineti, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Lai nodzēstu ugunsgrēku, ugunsdzēsēji kabinetiem izsituši logus un uzlauzuši durvis. ENAP darbiniekiem tiks nodrošināta darba vieta citur.

Kozlovskis uzsvēra, ka neviena krimināllieta ugunsgrēkā nav cietusi un izmeklēšanas process nav ietekmēts.

Kā teica ministrs, pašlaik notiek pārbaude un tiek gatavots VUGD slēdziens. Viņš atzina, ka nevar izslēgt ļaunprātību.

Galerijas nosaukums

VP informē, ka pēc ugunsgrēka šobrīd ir apgrūtināta darba organizācija Stabu ielā 89, tas skar gan daļu Satiksmes drošības pārvaldes, gan daļu Kriminālpolicijas. Ja šodien tur plānota kāda tikšanās, likumsargi aicina sazināties ar kontaktpersonu, pārliecinoties, vai tas būs iespējams.

Ēkā Stabu ielā atrodas arī Tieslietu ministrijas padotībā esošā Ieslodzījuma vietu pārvalde (IeVP). Aģentūra LETA noskaidroja, ka IeVP kabineti ugunsgrēkā nav cietuši un darbs nav traucēts, taču telpās ir jūtama deguma smaka.

LA.lv