Mobilā versija
-1.9°C
Zane, Zuzanna
Pirmdiena, 19. februāris, 2018
3. janvāris, 2018
Drukāt

Ugunsgrēkā visvairāk cietuši Satiksmes drošības pārvaldes kabineti; sākts kriminālprocess (1)

Foto LETAFoto LETA

Saistībā ar vakardienas ugunsgrēku Stabu ielā 89, Rīgā, kur atrodas arī vairākas Valsts policijas (VP) struktūrvienības, tajā skaitā Satiksmes drošības pārvalde un Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde (ENAP), šodien daļēji būs traucēts darbs Satiksmes drošības pārvaldei. ENAP turpina strādāt netraucēti. Uzsākts Kriminālprocess, notiek izmeklēšana un nozīmēta ekspertīze, kas arī noskaidros ugunsgrēka rašanās cēloni, portāls LA.lv uzzināja VP.

Jau vēstīts, ka vakar Rīgā, Stabu ielā 89, ēkā, kurā izvietotas vairākas VP un arī VRS un Ieslodzījumu vietu pārvaldes darba telpas, izcēlās ugunsgrēks nama ceturtajā stāvā, kur atrodas Satiksmes drošības pārvaldes darba kabineti. Ugunsgrēka laikā vissmagāk cietuši tieši Satiksmes drošības pārvaldes kabineti, bet uguns bojājusi arī četrus kabinetus virs ugunsgrēka lokācijas vietas, kuros strādā ENAP darbinieki.

Jau naktī, tūlīt pēc ugunsgrēka likvidēšanas tika novērtēti uguns postījumi un plānots, kā pārorganizēt darbu esošajā situācijā, lai funkciju izpilde tiktu traucēta minimāli. ENAP jau no rīta ir atsācis darbu pilnā apjomā, pārorganizējot darbu tā, lai četru kabinetu trūkums netraucētu darbu. Kā jau informēts, neviens kriminālprocess vai citi ar izmeklēšanu saistīti materiāli ugunsgrēkā cietuši nav.

Savukārt Satiksmes drošības pārvalde, kuras vadības bloks ugunsgrēkā cietis visvairāk, jau no rīta nodrošina informatīvā tālruņa darbību 67208108. Pārējie darba organizācijas jautājumi šobrīd tiek risināti, jo svarīgi maksimāli nodrošināt darba procesa nepārtrauktību. Jāatzīmē, ka servera darbība nav traucēta un šobrīd notiek darbs pie bojāto dokumentu apzināšanas un to atjaunošanas.

Uzsākto kriminālprocess pēc Krimināllikuma 18.nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu šodien pārņem VP Kriminālizmeklēšanas pārvalde, kas veiks ugunsgrēka izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Visi runā par signalizācijas drošību un tādā iestādē nekas nedarbojas. VAi tīšuprāt? Vai varbūt, kā vienmēr zivs pūst no galvas…..

Draugiem Facebook Twitter Google+