Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. novembris, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkos atkal cietuši cilvēki; kāda sirmgalve gājusi bojā

Foto-LETAFoto-LETA

Ugunsgrēkā Amatas novada Zaubes pagastā svētdien bojā gājusi kāda 72 gadus veca sieviete, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Negadījums noticis, aizdegoties dīvānam divstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā. Degšanas platība – divi kvadrātmetri. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatējuši, ka bojā gājusi sirmgalve, kā arī viņas kaķis.

Iespējamie ugunsgrēka iemesli vēl tiek skaidroti.

Savukārt ugunsgrēkā Rīgā svētdienas vakarā cietusi kāda 50 gadus veca sieviete. Ugunsgrēks izcēlies kāda dzīvojamā nama Skolas ielā pagrabā, kur aizdegušies atkritumi.

Konstatēts, ka cietusī sieviete saindējusies ar degšanas produktiem, un viņa hospitalizēta.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 28 izsaukumiem, no kuriem 14 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 10 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+