×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
13. maijs, 2016
Drukāt

No degošas mājas Ulbrokā izglābti desmit cilvēki

LETALETA

Vakar Ulbrokā dzīvojamās mājas ugunsgrēkā izglābti desmit cilvēkin informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 22.55 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Ulbroku Stopiņu novadā, kur dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamajā mājā ceturtajā stāvā deg gaitenis 80m2 platībā. Ugunsdzēsēji no piedūmotās ēkas ceturtā stāva ar glābšanas masku palīdzību pa iekšējām kāpnēm izglāba desmit cilvēkus, no kuriem apmēram 37 gadus veca sieviete cieta un tika nodota mediķiem.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 2.06. Ugunsgrēka iemeslus skaidro Valsts policija (VP).

Vakar ugunsdzēsēji devās arī uz Codes pagastu Bauskas novadā, kur dega saimniecības ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg šķūnis un tā piebūve 100 kvadrātmetru platībā. Veicot jumta pārseguma konstrukcijas izjaukšanu un ugunsgrēka dzēšanas darbus, gūstot nelielu apdegumu, cieta viens no ugunsdzēsējiem glābējiem. Pēc mediķu apskates ugunsdzēsējs turpināja darbu notikuma vietā.

Tāpat ugunsdzēsēji devās uz Vērgales pagastu Pāvilostas novadā, kur dega ražošanas ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu kokapstrādes ražošanas ēka un blakus esošā kūla 800 kvadrātmetru platībā. Ņemot vērā to, ka ēkā atradās kokmateriāli un skaidu briketes un sekmīgai ugunsgrēka nodzēšanai bija nepieciešams tās pārkraut, ugunsgrēka dzēšanas darbi ilga gandrīz sešas stundas.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 66 izsaukumus – 44 uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, savukārt astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Kopumā ugunsgrēkos izglābti 10 cilvēki un cieta divi cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+