Latvijā
Novados

Ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – Shutterstock

Vakar ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 12.12 VUGD saņēma izsaukumu uz Dzirciema ielu Rīgā, kur no deviņstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva loga bija redzami dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvoklī bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,02m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās, bet tajā bija cietis viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Savukārt plkst. 12.58 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Brīvības ielu Ogrē, kur bija redzami dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka gājēju tunelī dega sastatnes un blakus stāvošā automašīna 3m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Plkst. 13.17 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, sodrēji četru ēku dūmvados, pārnēsājamā gāzes plīts, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, nojume, vieglā automašīna un divas dzīvojamās mājas. Kopumā VUGD saņēma 35 izsaukumus – deviņi uz ugunsgrēku dzēšanu un 19 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv