Latvijā
Novados

Ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki0

Foto – LETA

Vakar ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 12.08 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tvaika ielu Rīgā, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 1,5m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās, saviem spēkiem no ēkas evakuējās viens cilvēks, kurš bija cietis, un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Plkst. 12.50 ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt plkst. 19.47 VUGD saņēma izsaukumu uz Skolas ielu Zilupē, kur ugunsgrēks bija izcēlies dārza mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dārza mājā 10m2 platībā deg sadzīves mantas un mēbeles. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba vienu cilvēku, kurš bija cietis un nodeva NMPD mediķiem.

Plkst. 21.10 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, siens, dīvāns, dzelzceļa sliežu gulšņi, divas vieglās automašīnas, šķūnis, sodrēji divu ēku dūmvados. Kopumā VUGD saņēma 35 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet 12 no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv