Latvijā
Novados

Ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki0

Foto LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos cietuši divi cilvēki, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plkst. 18.22 saņemts izsaukums uz kādu daudzdzīvokļu māju Bauskā, kur bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienā no dzīvokļiem deg bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,5m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba vienu cilvēku, kurš bija cietis un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.50.

Šonakt 1.01 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dārza mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg dārza māja 15m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš nodots NMPD mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 2.18.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji ēkas dūmvadā, sausā zāle, elektrības vadi, vieglās automašīnas riepa, mājas ārsienas siltinājums, vieglā automašīna, kūpinātava, neapsaimniekots šķūnis un klēts jumts, grīda un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Kopumā VUGD saņēma 45 izsaukumus, no kuriem 19 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 22 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv