×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. janvāris, 2017
Drukāt

Ugunsgrēkos cietuši pieci cilvēki

Foto LETAFoto LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos cietuši pieci cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 14.02 VUGD saņēma izsaukumu uz Anniņmuižas bulvāri Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piektā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 10m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no degošā dzīvokļa izglāba apmēram 81 gadu vecu sievieti, kura, mēģinot nodzēst ugunsgrēku saviem spēkiem, bija guvusi apdegumus un tika nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 15.42.

Plkst. 19.10 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Dzelzceļu ielu Daugavpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies četrstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties konstatēts, ka ēkas trešā stāva dzīvoklī deg dīvāns 4m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta divi apmēram 51 un 61 gadu veci vīrieši, kuri bija saindējušies ar degšanas produktiem un tika nodoti NMPD mediķiem. Līdztekus glābēji no mājas evakuēja 15 cilvēki.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 19.54.

Plkst. 23.04 tika saņemts izsaukums uz Biķernieku iela Rīgā, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ēkas otrajā stāvā dega starpstāvu pārsegums 30m2 platībā un bēniņi 40m2 platībā. No piedūmotajām telpām izglābta apmēram 80 gadus veca sieviete un aptuveni 50 gadus vecs vīrietis. No degošās ēkas izglābti arī divi suņi un evakuēti pieci cilvēki.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 1.56.

Plkst. 2.42 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Mežciema iela Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties konstatēts, ka divstāvu mājā ar atklātu liesmu deg kāpņu telpa un otrais stāvs 50m2 platībā, un bēniņi 10m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 52 gadus vecs vīrietis, kurš bija guvis apdegumus, bet no ēkas izkļuva pirms VUGD ierašanās un apmēram 45 gadus veca sieviete, kura bija saindējusies ar dūmiem un, kuru ugunsdzēsēji glābēji izglāba caur logu. Abi cietušie cilvēki nodoti NMPD mediķiem.

Plkst. 6.52 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, riepas, sadzīves mantas, elektrosadales skapis, sodrēji divu ēku dūmvados un dzīvojamā māja.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 32 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+