Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
24. oktobris, 2014
Drukāt

Ugunsgrēkos dzīvību zaudē pieci cilvēki; cieš ugunsdzēsējs

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā gājuši bojā pieci cilvēki, kā arī cietis ugunsdzēsējs, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ceturtdienas vakarā plkst.21.51 VUGD saņēmis izsaukumu Jelgavā, kur 40 kvadrātmetru platībā dega vienstāvu koka ēka. Ugunsgrēkā bojā gāja divi cilvēki, kuru vecums un dzimums tiek noskaidroti. VUGD norāda, ka iespējamais ugunsgrēka iemesls bijis saistīts ar neuzmanīgu apiešanos ar uguni.

Savukārt piektdien, plkst.00.01 Rīgā, Jēkabpils ielā degusi daļēji apdzīvota divstāvu ēka 45 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gājuši bojā divi vīrieši un sieviete. Dzēšanas darbu laikā no ēkas izglābts viens vīrietis. Tāpat ugunsgrēka likvidēšanas laikā cietis VUGD darbinieks, kurš guvis rokas un muguras daļas apdegumus, informēja VUGD.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 42 notikumiem, no kuriem 23 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet desmit – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+