×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. jūnijs, 2014
Drukāt

Ugunsgrēkos gājuši bojā divi, noslīcis viens cilvēks

Foto: LETAFoto: LETA

Aizvadītajās brīvdienās, 14. un 15. jūnijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) palīdzība bija nepieciešama 76 reizes, tajā skaitā dzēsts 31 ugunsgrēks, veikti 38 glābšanas darbi. Divos ugunsgrēkos gāja bojā cilvēki.

Svētdien, 15. jūnijā plkst.16.16, tika saņemta informācija, ka Jelgavā, Atmodas ielā kādas piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtajā stāvā jūtama spēcīga dūmu smaka. Kad ieradās ugunsdzēsēji, jau bija redzams, ka pa ceturtā stāva dzīvokļa logu nāk dūmi.

Uzlaužot metāla durvis, ugunsdzēsēji iekļuva dzīvoklī, kur bija spēcīgs sadūmojums, dega dīvāns piecu kvadrātmetru platībā. Dzīvokļa iemītnieks, 64 gadus vecs vīrietis, tika atrasts bez dzīvības pazīmēm pie dīvānam blakus esošā skapja. Blakus istabā atradās suns, kurš tika iznests ārā un tālāk viņu pašvaldības policijas darbinieki nogādāja Veterinārajā klīnikā.

Iespējams, ka ugunsgrēka iemesls bija neuzmanīga smēķēšana, taču visus lietas apstākļus skaidro Valsts policija.

VUGD 15. jūnijā plkst. 18.24 saņēma informāciju, ka Ogres novada Ogresgala pagastā dārzkopības sabiedrībā “Lašupes” izcēlies ugunsgrēks. Kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, liesmas jau pilnībā bija pārņēmušas 20 kvadrātmetruslielo šķūnīti un pārmetušās uz blakus esošo celtniecības vagoniņu. Ugunsgrēkā gāja bojā 27 gadus veca sieviete. Notikuma apstākļus skaidro Valsts policija.

Sestdien, plkst.19.14 tika saņemta informācija, ka Ilūkstes novada Šēderes pagastā Ilūkstes upē slīkst cilvēks. Pirmajā vakarā cilvēks netika atrasts, bet otrajā dienā no ūdens tilpnes ūdenslīdēji izcēla 30 gadus vecu vīrieti, kurš atradās apmēram četrus metrus no krasta trīs metru dziļumā.

Svētdien pievakarē tika saņemts satraukts zvans no Jūrmalas, kur Jāņa Pliekšāna ielā kādas ēkas kāpņu telpā zem metāla durvīm bija iesprūdusi trīsgadīga mazuļa kāja. Jau pēc 20 minūtēm glābēji bērnu bija atbrīvojuši un viņš tika nodots mediķu aprūpē.

Savukārt Saulkrastu novada Silmalas iedzīvotāji bija satraukušies par čūsku, kura apmaldījusies viņu mājas pagalmā. Glābēji odzi noķēra un, atgriežoties daļā, izlaida tuvējā mežā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+