Latvijā
Kriminālziņas

Ugunsgrēkos izglābti un evakuēti vairāki cilvēki0

Foto: LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos cietis viens cilvēks, bet divi izglābti, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakardien plkst. 8.22 VUGD saņēma izsaukumu Valmierā par to, ka deg vieglā automašīna. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg uz piekabes esoša vieglā automašīna un piekabe 6m2 platībā.

Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst. 9.34 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 23.53 tika saņemts izsaukums uz Jauno ielu Limbažos, kur dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg bērnu ratiņi 1m2 platībā un ēkā izveidojies spēcīgs piedūmojums.

Izmantojot izbīdāmās kāpnes, ugunsdzēsēji glābēji no otrā stāva balkona izglāba divus cilvēkus un caur kāpņu telpu evakuēja 10. Plkst. 1.53 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī plkst. 1.03 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Skolas ielu Alsungā, kur no dzīvojamās mājas bija redzami dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg dzīvoklis 40m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās pieci cilvēki, savukārt ugunsdzēsēji glābēji evakuēja vienu cilvēku un, izmantojot izbīdāmās kāpnes, no otrā stāva izglāba vienu cilvēku. Plkst. 2.41 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, kūdra, siena ruļļi, divi koki, elektrības instalācija, elektrības līnijas balsts, sadzīves mantas, paletes un konteiners, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, vieglā automašīna, pirts, terase un saimniecības ēka, divas saimniecības ēkas, dzīvojamās mājas ārsiena.

Saistītie raksti

Palīdzot nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem, vakardien Liepājā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja cilvēkam, kurš bija nokritis starp molu un akmeņiem apmēram 2 metru dziļumā – izmantojot glābšanas dēli un virves, ugunsdzēsēji glābēji cilvēku izcēla un nodeva NMPD mediķiem.

Kopumā VUGD saņēma 65 izsaukumus, no kuriem 30 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 30 uz glābšanas darbiem un pieci maldinājumi.

LA.lv