Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. septembris, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkos Kadagā un Ventspilī cieš vīrieši

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 25 izsaukumus, no kuriem 14 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un deviņi uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt divi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cieta divi cilvēki, informē dienestā.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, sadzīves mantas, dīvāns, divi elektrības sadales skapji, žogs, vieglā automašīna un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Vakardien neuzmanīgas rīcības rezultātā ugunsgrēkos Kadagā un Ventspilī cieta cilvēki. Plkst. 20.44 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ādažu novada Kadagu, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī deg dīvāns 2m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās, bet tajā cieta 45 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus un tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Savukārt plkst. 22.59 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Patversmes ielu Ventspilī, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, dega telts. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka atklātā teritorijā dega sadzīves mantas un telts 5m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.23.26 un tajā cieta 68 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus un tika hospitalizēts.

Vakardien ugunsdzēsēji glābēji no Aiviekstes upes Lubānas novada Indrānu pagastā izcēla aptuveni 53 gadus vecu noslīkušu vīrieti.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji sniedza palīdzību diviem nelaimē nokļuvušiem gulbjiem – Garkalnes novadā un Rīgā notvēra divus ievainotus gulbjus un nogādāja tos veterinārajā klīnikā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (18)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+