Latvijā
Rīga

Ugunsgrēkos Latvijā cietuši četri cilvēki 16

Foto LETA

Vakar ugunsgrēkos Latvijā cietuši četri cilvēki, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 14.44 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Skodas ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg ēkas pirmā stāva dzīvoklis 15m2 platībā. Izmantojot izbīdāmās kāpnes, ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas izglāba sešus cilvēkus, no kuriem trīs bija cietuši un nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem (NMPD).

Plkst. 17.08 ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt plkst. 21.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Emmas ielu Rīgā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, no piecstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvokļa bija jūtama deguma smaka. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ēkas pirmā stāva dzīvoklī bija piededzis bez uzraudzības esošs ēdiens 0,5m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās un tajā cieta cilvēks, kurš tika nodots NMPD mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, apgaismes laterna, elektrības balsts, divas vieglās automašīnas, garāža, pirts, ēkas grīda, dzīvojamā māja un sodrēji divu ēku dūmvados. Kopumā VUGD saņēma 44 izsaukumus, no kuriem 14 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv