×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
17. marts, 2017
Drukāt

Ugunsgrēkos Latvijā cietuši trīs cilvēki

Foto - LETA Foto - LETA

Vakar ugunsgrēkos Latvijā cietuši trīs cilvēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 10.36 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Gāles ielu Rīgā, kur, plīstot gāzes caurulei, bija noticis uzliesmojums, kā rezultātā aizdegusies pati caurule 1m2 platībā un cilvēka apģērbs. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās un apmēram 50 gadus vecs vīrietis, kurš bija cietis, nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Plkst. 10.43 tika saņemts izsaukums uz Kalnciema ielu Rīgā, kur dega vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg divas vieglās automašīnas 15m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 21 gadus vecs vīrietis, kurš nodots NMPD mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 11.31.

Plkst. 4.22 VUGD saņēma izsaukumu Tomsona ielu Rīgā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties konstatēts, ka piecstāvu dzīvojamās mājas piektajā stāvā deg televizors 1m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta apmēram 84 gadus veca sieviete, kura nodota NMPD mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 5.51.

Lai gan kūlas dedzināšana ir aizliegta un par to var tikt piemērots administratīvais sods, šogad reģistrēti jau 69 kūlas ugunsgrēki. Vakardien platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Stopiņu novadā, kur pērnā zāle dega 4 hektāru platībā, bet otrs lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Bauskas novadā, kur pērnā zāle dega 1,5 hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, meža zemsedze, briketes un ogles, virtuve, dārza māja un sodrēji divu ēku dūmvados.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 52 izsaukumus – 33 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 18 uz kūlas ugunsgrēkiem, 13 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+