Latvijā
Rīga

Ugunsgrēkos Rīgā cietuši trīs cilvēki0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto LETA

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Rīgā cietuši trīs cilvēki, portālu LA.lv informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 22.43 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Saulgožu ielu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka otrā stāva dzīvoklī deg bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,5m2 platībā. No piedūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba cilvēku, kurš bija cietis, un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Plkst. 23.26 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī plkst. 4.36 tika saņemts izsaukums uz Dzintara ielu Rīgā, kur dega dārza māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ēka deg 20m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no dārza mājas saviem spēkiem evakuējās divi cilvēki, kuri bija cietuši un nodoti NMPD mediķiem.

Plkst. 6.37 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, zaru kaudze, vadu izolācija, vieglā automašīna, pirts, šķūnis, dārza māja, neapsaimniekotas ēkas jumts un sodrēji ēkas dūmvadā. Kopumā VUGD saņēma 34 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu un 16 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.lv