×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
15. janvāris, 2018
Drukāt

Ugunsgrēks Babītes pusē noposta ģimenes īpašumu (1)

Kadrs no LNT videoKadrs no LNT video

Svētdien, 14. janvārī, ugunsgrēks nopostījis kādas ģimenes īpašumu Mežārēs, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Svētdienas pievakarē ap plkst. 20.00 privātmāju ciematiņā Babītes pusē virs viena no Stīgu ielas namiem pacēlies pamatīgs dūmu mākonis.

Ugunsgrēks, kurā cietis viens cilvēks, izpostījis vairāk nekā 50 kvadrātmetru divstāvu mājas mansarda stāva un jumta. Operatīvā dienesta darbinieki apstiprina, ka no liesmām paglābti divi saimnieku mājdzīvnieki. Ugunsgrēks likvidēts dažas minūtes pirms pusnakts.

Pirmdien, 15. janvārī, notikuma vietā raidījumam “Degpunktā” izdodas sastapt arī ugunsgrēkā cietušā īpašuma saimniekus. Viņi nevēlas runāt kameras priekšā, taču min, – viņuprāt, postošo ugunsnelaimi izraisījis kāds apkures iekārtas bojājums

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevis elektrības vadus pārbaudīt vajadzētu,bet gan privātmaju apkures iekārtas,it īpaši kuras tiek kurinātas ar malku,briketēm u.c.It īpaši kādos stāvokļos ir skursteņi,jo vecajiem ķieģeļu vai metāla varētu būt plaisas vai izdeguši jau.Tiem kuri kurina ar malku vai koksnes izstrādājumiem,mājas pieņemt ekspluatācijā tikai kuriem uzstādīti keramiskie skursteņi.Tad nebūtu tādas problēmas,ka katru otro dienu kaut kas nodeg no apkures iekārtu bojājumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+