×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
23. septembris, 2012
Drukāt

Ugunsgrēks laupījis trīs dzīvības

Šonakt ugunsgrēkā Jelgavas novadā divi cilvēki gājuši bojā un divi cietuši, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz ugunsgrēku Jelgavas novada Glūdas pagastā VUGD saņēma plkst.3.06. Dārzkopības kooperatīvā “Ziedonis” dega šķūnis mājas galā un māja. Kopējā ugunsgrēka platība – 35 kvadrātmetri.

Ugunsgrēku izdevās likvidēt pēc 4,5 stundu darba. Ugunsgrēkā cietušie – 70 gadus vecs vīrietis un 45 gadus veca sieviete – no hospitalizācijas atteikušies.

Ugunsgrēka iemeslus skaidro policija, tiek pieļauts, ka ugunsgrēks izcēlies neuzmanīgas rīcības ar uguni rezultātā. Par to vedina domāt tas, ka cietušie bija alkohola vai narkotisko vielu reibumā. Bojā gājuši vīrietis un sieviete, viņu personības tiek skaidrotas. Darbu notikuma vietā turpina policija.

Šorīt ugunsgrēkā Zilupē arī bojā gājusi sieviete. Izsaukumu uz ugunsgrēku dzīvojamā mājā ugunsdzēsēji saņēmuši plkst.7.51. Liesmas izplatījušās 70 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks lokalizēts plkst.9.03, bet likvidācijas darbi beigušies plkst.11.50. Ugunsgrēkā gājusi bojā pensionāre, kura slimības dēļ bijusi uz gultas guloša. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, māja degusi jau ar atklātu liesmu. Māja bijusi guļbūves ēka, kas apšūta ar koka dēļiem. Kā viens no iespējamajiem ugunsgrēka iemesliem patlaban tiek minēts elektroinstalācijas īssavienojums. Ugunsgrēkā citi cilvēki nav cietuši.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 33 ugunsgrēki, tai skaitā desmit Rīgā, seši citās pilsētās un 17 novados. VUGD darbinieki 14 reizes piedalījušies glābšanas darbos un piecas reizes maldināti.

Šogad kopumā reģistrēti 7010 ugunsgrēki, kuros gājuši bojā 67 cilvēki, cietis – 201, bet izglābti – 126. VUGD darbinieki šogad 3492 reizes piedalījušies glābšanas darbos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+