Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
15. janvāris, 2015
Drukāt

Ugunsgrēks Maskavas ielā saistīts ar īssavienojumu ēkas otrajā stāvā

LETALETA

Trešdienas vakara ugunsgrēka iemesls Rīgā, Maskavas ielā, varētu būt bijis saistīts ar īssavienojumu ēkas otrajā stāvā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēks izcēlies ēkas otrajā stāvā, kur atradusies solārija studija. Ugunsgrēks ticis lokalizēts plkst.21.12, bet liesmas apslāpētas plkst.23.02, informēja VUGD. Degšanas platība kopumā bijusi 120 kvadrātmetru apmērā. No ēkas, vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās, tika evakuēti cilvēki un ugunsgrēkā neviens nav cietis.

Jau vēstīts, ka trešdienas vakarā Rīgā, Maskavas ielā, divstāvu ēkas otrajā stāvā bija izcēlies ugunsgrēks. Ēkas pirmajā stāvā atrodas veikals, bet otrajā stāvā – sporta zālē. Notikuma vietā strādāja ap 50 ugunsdzēsējiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 43 notikumiem, no kuriem 21 bijis saistīts ar ugunsgrēkiem, bet 15 – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+