Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
15. janvāris, 2015
Drukāt

Ugunsgrēks Maskavas ielā saistīts ar īssavienojumu ēkas otrajā stāvā

LETALETA

Trešdienas vakara ugunsgrēka iemesls Rīgā, Maskavas ielā, varētu būt bijis saistīts ar īssavienojumu ēkas otrajā stāvā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēks izcēlies ēkas otrajā stāvā, kur atradusies solārija studija. Ugunsgrēks ticis lokalizēts plkst.21.12, bet liesmas apslāpētas plkst.23.02, informēja VUGD. Degšanas platība kopumā bijusi 120 kvadrātmetru apmērā. No ēkas, vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās, tika evakuēti cilvēki un ugunsgrēkā neviens nav cietis.

Jau vēstīts, ka trešdienas vakarā Rīgā, Maskavas ielā, divstāvu ēkas otrajā stāvā bija izcēlies ugunsgrēks. Ēkas pirmajā stāvā atrodas veikals, bet otrajā stāvā – sporta zālē. Notikuma vietā strādāja ap 50 ugunsdzēsējiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 43 notikumiem, no kuriem 21 bijis saistīts ar ugunsgrēkiem, bet 15 – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+