×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
19. maijs, 2017
Drukāt

“Kopš filmējos Helēnas lomā, izauguši mani bērni.” Liek punktu “UgunsGrēkam”

1. "UgunsGrēks" nodzēsts, bet vēl dūmos

1no6
TV3 Publicitātes fotoTV3 Publicitātes foto

19. maijā tiks pielikts punkts ilgmūžīgajam televīzijas seriālam “UgunsGrēks”, plkst. 20.20 kanālā TV3 pieslēdzoties tiešraidei no fināla sarkanā paklāja pasākuma un plkst. 21 izrādot pēdējo dubultsēriju. Gan pelts, gan slavēts “UgunsGrēks” ir ierakstījis neizdzēšamu lappusi Latvijas televīzijas vēsturē kā visu laiku visvairāk skatītais pašmāju seriāls.

Runas par “UgunsGrēka” iespējamo noslēgumu klīdušas jau sen, bet arvien izrādījušās nepatiesas. “Šoreiz gan vairs nekoķetēsim ar skatītājiem, jo tiešām esam pielikuši punktu seriālam. Bija sajūta, ka vairs nevajag vilkt garumā. Taču seriāla tēlu dzīvē tā tomēr būs daudzpunkte, jo ikviens varēs izfantazēt, kas notiktu tālāk,” teic seriāla režisore Inta Gorodecka, kura ar aktieriem un radošo komandu pavadījusi astoņus gadus, dzīvojot līdzi “UgunsGrēka” varoņiem.

Noslēguma pasākums notiks kinoteātrī “Splendid Palace”. To vadīs viens no pazīstamākajiem seriāla faniem TV3 ziņu moderators Arnis Krauze, kurš arī nonācis seriāla beigu varoņa lomā, pateicoties sociālajos tīklos izmestam jokam. Arnis atveidos pats sevi – žurnālistu, kurš ieradies Gunāra kafejnīcā, radot lielu satraukumu.

  1. "UgunsGrēks" nodzēsts, bet vēl dūmos
  2. Komandas darbs
  3. Laika atelpai nebūs
  4. Seriāla varoņu atziņas
  5. Skatītāja viedoklis 
  6. Apburošā vedekliņa Zenta. Noskaties video

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+