×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
16. augusts, 2013
Drukāt

Ugunsgrēks “Rīgas ūdens” birojā lokalizēts, izdeguši 650 kvadrātmetri (plkst.15:55 papildināts ar foto)

@Girts_Berzins@Girts_Berzins

Ugunsdzēsējiem izdevies lokalizēt ugunsgrēku, kas šorīt bija izcēlies SIA “Rīgas ūdens” administratīvajā ēkā. Kopumā izdeguši 650 kvadrātmetri ēkas jumta un pārseguma.

Ugunsdzēsējiem izdevies likvidēt ugunsgrēku, kas šorīt bija izcēlies SIA “Rīgas ūdens” administratīvajā ēkā. Kopumā izdeguši 650 kvadrātmetri ēkas jumta un pārseguma.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses sekretāre Inga Vetere pastāstīja, ka ugunsgrēku izdevies likvidēt ap plkst.14.42. Kopumā izdedzis jumts 400 kvadrātmetru platībā un pārsegums starp otro stāvu un bēniņiem 250 kvadrātmetru platībā.

Ugunsdzēsēji notikuma vietu pametuši, taču vēlāk atbrauks pārbaudīt, vai nav radušās kādas jaunas problēmas.

Vetere atturējās minēt ugunsgrēka iespējamo iemeslu – to skaidrošot policija. Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis teica, ka par notikušo sākts kriminālprocess, taču arī policija atturas minēt iespējamos iemeslus.

{gallery id=”2017″}

Jau vēstīts, ka Rīgas centrā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 1, šorīt izcēlās ugunsgrēks – ar atklātu liesmu dedzis “Rīgas ūdens” administratīvās ēkas jumts.

Notikuma vietā ieradās prāvi ugunsdzēsēju spēki – astoņas autocisternas, divi autopacēlāji un vienas autokāpnes. Kopumā ieradās 45 ugunsdzēsēji. Ugunsnelaime izsludināta par paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku.

{source}
<iframe width=”640″ height=”480″ src=”//www.youtube.com/embed/XPMgaPao_0o” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

“Rīgas ūdens” preses sekretārs Artūrs Mucenieks pastāstīja, ka ugunsgrēka rezultātā cietušas dažu administratīvo darbinieku biroja mēbeles un personālie datori. Problēmām ar dokumentiem nevajadzētu rasties, jo visi dokumenti ir ieskanēti un glabājas serveros.

Ugunsnelaimes dēļ uzņēmuma administrācijas darbs nav paralizēts, un ugunsgrēks nav radījis ūdensapgādes, kanalizācijas vai komunikācijas problēmas. “Mums administrācija ir kādās piecās sešās ēkās pilsētas centrā,” piebilda Mucenieks.

Degusī ēka ir bijusi apdrošināta.

{gallery id=”2015″}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+