×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. septembris, 2015
Drukāt

Ugunsgrēks Ventspils ielā: pamesta vīra atriebība (VIDEO)

Kadrs no videoKadrs no video

Rīgā, Ventspils ielā, svētdienas rītā aizdegusies kāda koka māja, bez pajumtes atstājot vairākus cilvēkus, un tas viss kāda ne visai adekvāta vīrieša dēļ, kurš atnācis atriebties bijušajai sievai, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Svetlana ar bērniem dzīvoja otrā stāva miteklī. Tieši šī mājas daļa cietusi visvairāk. Šodien sieviete cerēja uzkāpt augšstāvā un savākt nesadegušās mantas, bet tā izrādījās bezjēdzīga iecere. No augšējā stāva iedzīves nekas nav palicis pāri. Svētdienas rīta notikumus Svetlana atceras pa minūtēm. Svetlanas dēls aizgāja gulēt, bet pamodās jau brīdī, kad bija tuvu nosmakšanai.

“Dēls saka, ka pamodās un ieraudzīja, ka degam, degam. Visi lēcām augšā, sākās panika. Ārā tikt nevarēja, jau gribējām pa logu lēkt. Labi, ka atbrauca ugunsdzēsēji, pielika kāpnes un sāka bērnus glābt,” stāsta Svetlana un atzīst, ka dedzinātājs ir neviens cits kā viņas bijušais dzīvesdraugs, kurš draudējis ar ugunsgrēku.

Par draudiem Svetlana jau ziņojusi policijai. Sieviete cer, ka dedzinātāju sodīs. Tikmēr viņai jādzīvo dienesta viesnīcā un jācer uz pašvaldības atbalstu, lai atkal tiktu uz kājām. Arī sievietes kaimiņiem situācija ir traka, taču pagaidām jumts virs galvas vēl turas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+