Latvijā
Sabiedrība

Ugunsgrēku dzēšanā cietuši divi ugunsdzēsēji0

Foto-LETA

Piektdien, 10.augustā, ugunsgrēku dzēšanā cietuši divi ugunsdzēsēji, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vakarā plkst.20.15 saņemts izsaukums uz Valku, kur dega malkas šķūnis. Ugunsdzēsējiem ierodoties konstatēts, ka šķūnis deg ar atklātu liesmu un pastāv uguns izplatīšanās draudi uz blakus esošo dzīvojamo māju.

Dzēšot liesmas, cieta viens ugunsdzēsējs. Viņam sniegta mediķu palīdzība, un viņš varējis turpināt darbu.

Ugunsgrēks, kas bija izpleties 72 kvadrātmetru platībā, tika likvidēts plkst.22.39.

Savukārt plkst.20.27 saņemts izsaukums uz Tukumu, kur ugunsgrēks bija izcēlies ražošanas ēkā – degušas ēkas jumta konstrukcijas 500 kvadrātmetru platībā. Arī šajā ugunsgrēkā cieta viens ugunsdzēsējs, kurš pēc medicīniskās apskates varēja turpināt darbu.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.1.42.

Tikmēr naktī plkst.3.39 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz kādu daudzdzīvokļu ēku Rīgā, kur bija jūtami dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienā no ēkas dzīvokļiem bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots mediķu aprūpē.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD saņemti 115 izsaukumi, no kuriem 62 bija uz ugunsgrēkiem, 39 uz glābšanas darbiem un 12 maldinājumi.

LA.lv