×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. februāris, 2015
Drukāt

Ukraina atzīst vairāku tās armijas vienību aplenkšanu Debaļcevē (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ukrainas bruņoto spēku pārstāvis Anatolijs Steļmahs otrdien atzina, ka Doņeckas apgabala Debaļceves pilsētā ir aplenktas vairākas Ukrainas armijas vienības.

Viņš norādīja aģentūrai AFP, ka “vairākas vienības ir aplenktas”. Viņš nepaziņoja, cik daudzas vienības vai karavīri ir aplenkti. Tas ir rets gadījums, kad Ukraina atzīst savas kaujas lauka neveiksmes.

Jau ziņots, ka, lai gan Ukrainas austrumos ir spēkā pamiers, Debaļceves pilsētā, kas ir stratēģiski svarīgs dzelzceļa mezgls, otrdien notiek kaujas starp valdības spēkiem un separātistiem.

Līdz šim smagi bruņotie separātistu kaujinieki, kas Debaļcevē aplenkuši apmēram 8000 karavīru, iesaistījas artilērijas apšaudēs ar valdības spēkiem. Taču tagad separātisti iegājuši pilsētā un tur notiek ielu cīņas.

Kaujinieki paziņojuši, ka ieņēmuši Debaļceves dzelzceļa staciju esot un nogalinājuši daudz karavīru.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. jo kijeva to plānoti un metodiski nepieļauj. sāksim kaut vai ar kijevas meliem jau no parakstišanas brīža. jau tad puspasaule zināja ka ir ielenkti varonigie ukrainas karotāji, un ka ar steigu vai nu jālaužas ārā, vai jāpadodas līdz pamiera brīdim lai pamiera laikā nebutu jākaro jo situācija ir jāatrisina. bet porošenko meloja acīs skatidamies ka ielenkuma nav, nu kad jau praktiski visi zin ka ielenkums tomēr ir, ka tur kaujas turpinās, tad kaujiniekus cenšas vainot visā, kautr saprotams ka tā ir plānota kijevas rīciba.
    par tehnikas atvilkšanu ar tas pats, kaujinieki itkā atvelk, kijeva paziņi ka nekā, ka viņi neatvilks jo lūk tur šauj… kaujinieki tad ar neatvilks ja jau kijeva neatvelk, un atkal kaujiniekus vaino, kaut iespitējās jau kijeva.
    kijevai pamiera nosacijumi nepatika jau pašā sākumā un tā neko nemaz netaisijās ievērot, taču pasaulei cenšas pasniegt ka paši tie labiņie un tie otri tie sliktie

Draugiem Facebook Twitter Google+