×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Ukrainā nogalināts Lietuvas goda konsuls (5)

Foto: 123RFFoto: 123RF

Ukrainas austrumu pilsētā Luhanskā teroristi nolaupījuši un nogalinājuši Lietuvas goda konsulu, paziņojis Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.

“Ar dziļām skumjām tikko uzzināju, ka Lietuvas goda konsulu Luhanskā Mikolu Zeļeņecu nolaupījuši un brutāli nogalinājuši teroristi,” tviterī raksta Linkevičs.

Līdzjūtību par Zeļeņeca nāvi izteikusi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite.

“Mani satriekusi ziņa par Lietuvas drauga Mikolas Zeļeņeca nāvi, kurš bija patiess Lietuvas un Ukrainas ciešu attiecību atbalstītājs. Savā un visu Lietuvas iedzīvotāju vārdā izsaku līdzjūtību bojāgājuša ģimenei un tuviniekiem,” teikts Grībauskaites paziņojumā.

Kā vēsta Ukrainas mediji, Zeļeņecs bija Ukrainas pilsonis un Luhanskā nodarbojās ar uzņēmējdarbību.

Viņš pārstāvēja Lietuvas intereses Luhanskā un tās reģionā un viņam attiecīgi bija diplomātiskā imunitāte.

Luhanska ir viena no aktīvākajām cīņu vietām Ukrainas austrumos starp drošības spēkiem un kaujiniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nu,nu.Un musu Baltijas valstis vel ir par Ukrainu.Nu,lai tacu tie krievi vienreiz ienem to Ukrainu un miers.Da nafig tada Ukraina,visas problemas tikai del viniem,lai tacu pasi cinas un tiek gala,ko Eiropai tur jaukties ieksa.

  2. Lai nebāž degunu!

  3. Komunisti Ukrainā neko jaunu jau nav spējīgi izdomāt, kā slepkavot uzņēmējus, uzņēmīgākos cilvēkus un inteliģenci. Tas viss jau Krievijā un PSRS ir piedzīvots, bet labi arī zinām, ar ko tas beidzās.

  4. Kā es cerēju, ka Ukrainā visi konflikti atrisināsies mierīgā, civilizētā ceļā, bet…. ir KARŠ…..un NOGALINA CILVĒKUS!!! SĀP SIRDS (ĻOTI)!

  5. Acmredzams bandiitisms … Nogalina cilveekus tikai valsts piederiibas deelj!!! Nekaadas idejas, nekaadi elki un ceel9 meerkji deelj kaa karo… veelreiz pieraadaas, ka tie ir zaljie cilveecinji ienaakushie Ukrainaa ir bandiiti …

Draugiem Facebook Twitter Google+