Mobilā versija
+1.8°C
Nanija, Ilgmārs
Trešdiena, 29. marts, 2017
22. novembris, 2016
Drukāt

Ukraina pie Krimas aizturējusi divus Krievijas karavīrus (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ukrainas drošības dienesti pie Krievijas anektētās Krimas aizturējuši divus Krievijas karavīrus, Maskavai un Kijevai uzstājot uz atšķirīgiem notikušā skaidrojumiem.

Krievijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka Ukrainas Drošības dienests abus karavīrus nelikumīgi aizturējis Krimā, vēsta Krievijas ziņu aģentūras.

Maskava pieprasījusi nekavējoties atdot abus karavīrus, kuru vārdi esot Maksims Odincovs un Aleksandrs Barānovs.

Savukārt Ukrainas Drošības dienesta aģentūrai “Interfax” pavēstīja, ka abi karavīri dienējuši Ukrainas armijā, bet pēc tam dezertējuši un sākuši dienēt Krievijas armijā. Dienests arī
piebildis, ka šie karavīri aizturēti Ukrainas kontrolētajā teritorijā.

Krievija 2014.gada februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš 2014.gada aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par bazāru( zvērestu Ukrainas tautai) ir jāatbild.

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+