Mobilā versija
+4.2°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
22. augusts, 2016
Drukāt

Ukraina tiesāsies ar Krieviju Krimas dēļ (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Kijeva ir gatava tuvākajā laikā vērsties starptautiskajās tiesās, apsūdzot Krieviju par ANO Jūras tiesību konvencijas saistību pārkāpšanu Krimā, paziņojis Ukrainas ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins.

Apspriedē ar Ukrainas vēstniekiem viņš pavēstīja, ka tuvākajā laikā valsts starptautiskajās tiesās iesniegs lietu pret Krieviju par ANO Jūras tiesību konvencijas pārkāpšanu.

Ukrainas Ārlietu ministrija jau jūnijā paziņoja, ka Kijeva gatava vērsties starptautiskajās tiesās saistībā ar Krievijas īstenoto Jūras tiesību konvencijas pārkāpšanu.

“Šis lēmums iesniegts, lai aizstāvētu Krievijas Federācijas pārkāptās 1982.gada ANO Jūras lietu konvencijas garantētās Ukrainas tiesības un intereses Krimai blakus esošajā teritoriālajā jūrā, Melnās un Azovas jūras un Kerčas šauruma akvatorijā, tostarp tiesības uz kontinentālā šelfa dabas resursiem,” norādīts Ukrainas Ārlietu ministrijas paziņojumā.

11.augustā Kļimkins pavēstīja, ka Kijeva pabeigusi gatavoties arbitrāžas tiesvedībai pret Krieviju par suverēnām tiesībām uz Krimu apskalojošajiem ūdeņiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. … Ja visa Ukrainas lieta tiktu kartota ar Hagas internacionalas tiesas (ANO tiesa) lemumiem, tas butu tikai pareizi … civilizeti un cilvecigi !

    … Bet vainigajiem neizmukt no soda par nelikumigu, nevajadzigu un kriminalu bralu asins izliesanu …, !

  2. … Ja visa Ukrainas lieta tiktu kartota ar Hagas internacionalas tiesas (ANO tiesa) lemumiem tas butu tikai pareizi … civilizeti un cilvecigi !

    … Bet vainigajiem neizmukt no soda par nevajadzigu un kriminalu bralu asins izliesanu …, !

ES aicina Krieviju nekavējoties atbrīvot aizturētos protestētājus (3)Eiropas Savienība (ES) pirmdien aicinājusi Krieviju nekavējoties atbrīvot protestos pret korupciju svētdien aizturētos demonstrantus.
Draugiem Facebook Twitter Google+