×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
15. aprīlis, 2014
Drukāt

Ukrainas armija pārņēmusi savā kontrolē Kramatorskas lidlauku (2)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Ukrainian soldiers stay close to their armoured personnel carriers (APC) near Izium on April 15, 2014. Ukraine's acting president accused Russia on April 15 of harbouring "brutal plans" to destabilise the southeast of his ex-Soviet country by backing separatist militants. "Russia had and continues to have brutal plans," Oleksandr Turchynov told a session of parliament. "They want to set fire not only to the Donetsk region but to the entire south and east -- from Kharkiv to the Odessa region." AFP PHOTO/ANATOLIY STEPANOV

Kramatorskas lidlauku otrdien savā kontrolē pārņēmuši Ukrainas Bruņotie spēki, paziņojis Ukrainas prezidenta amata izpildītājs un parlamenta spīkers Oleksandrs Turčinovs.

“Tagad man piezvanīja no Doņeckas apgabala. Ukraiņu īpašo uzdevumu vienība atbrīvojusi no teroristiem lidostu Kramatorskas pilsētā,” parlamenta sēdes laikā paziņoja Turčinovs.

Tomēr ziņas par notiekošo Ukrainas austrumos ir pretrunīgas. Iepriekš daži ukraiņu mediji vēstīja, ka Ukrainas armija esot atsitusi prokrievisko bruņoto grupu uzbrukumu Kramatorskas lidlaukam.

Iespējams, ka šīs ziņas patiesībā attiecās uz Slovjanskas lidlauku.

Abas pilsētas veido faktiski vienotu aglomerāciju, un lidlauki atrodas starp tām.

Kramatorskas lidostas ieņemšanas laikā viens ukraiņu karavīrs ir ievainots, ziņo Aizsardzības ministrija.

Ukraiņu vienībām lidostas ieņemšanas laikā atbalstu sniegusi arī aviācija.

Saskaņā ar neapstiprinātām ziņām viens ievainotais esot arī prokrievisko separātistu pusē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ļoti labi. Pamazām Ukrainai ir jāatgūst kontrole pār padomju mērkaķu okupētajām teritorijām.

  2. Plļutiņa nežēlībai nebūs gals lidz tam būs īsts pretspēks. Labs raksts, kā ari laba mācība tiem kas sapņo par labsirdigo hitlera staļina atdzimumu.

Draugiem Facebook Twitter Google+