×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
18. marts, 2014
Drukāt

Ukrainas armijai Krimā dota atļauja lietot ieročus (6)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Ukrainian soldiers march inside the military airbase in Belbe, not far from Sevastopol, on March 18, 2014. Ukraine's Western-backed prime minister said on Tuesday that his country's conflict with Russia was entering a "military stage" following claims by Kiev that one of its officers was shot and wounded in Crimea. AFP PHOTO / VIKTOR DRACHEV

Ukrainas armijai Krimā dota atļauja lietot ieročus, otrdien paziņojusi Ukrainas Aizsardzības ministrija.

“Pašaizsardzībai un savu dzīvību aizsardzībai ukraiņu militārpersonām (..), kas dislocētas Krimas Autonomajā Republikā, atļauts lietot ieročus,” teikts ministrijas paziņojumā, kas izplatīts neilgi pēc tam, kad kļuva zināms, ka Krimā uzbrukumā vienai no Ukrainas armijas novietnēm nogalināts ukraiņu karavīrs.

Kā ziņots, uzbrukumā Ukrainas armijas bāzei Krimā otrdien viens Ukrainas karavīrs nogalināts, bet vēl viens – ievainots.

Reaģējot uz notikušo, Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks paziņojis, ka konflikts ar Krieviju pārgājis militārajā stadijā.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. kada aizsardzibas ministrij pat si ari ir latvija gatavojas legionarus sutit uz ukrainu musu zeme brivi uzelpos sie bus prom….vai ne krievija valda NVS valstis viens komandiers…..kuram japaklaujas…..

  2. ko tie zapadniki streso.tas melnais puisis krievam ir par vaju.ja vajadzes tad mes ari vovam palidzesim /riebjas skatities ka musejie muguras liec amerikas prieksa

  3. Ukrainā briest militārs konflikts Eiropā, kas reāli var pāraugt pasaules mēroga karā, bet mūsu bālēliņi turpina skaldīt matus, cik kuram liela alga un cik kurš pārdevis reņģes Krievijai. Skolotāju arodbiedrība taisa traci par mazam algām, tikai destabilizējot situāciju valstī. Laikam jau daļa bļāvēju un prasītāju nerimsies arī tad, kad sāks bumbas krist uz galvas, kad ne lielākas algas vai pensijas vairs nebūs vajadzīgas.

  4. dezinformacija tira veida.Ta Kijeva loti grib .

  5. Rīcības plāns Latvijai – vispārēja mobilizācija un tikai!

    • Lai izsludinātu mobilizāciju vajadzīgi veseli ,izglītoti ,patriotiski noskaņoti pilsoņi ,bet kur tos ņemt,ja pat mākslīgai apaugļošanai vīriešu sperma esot jāimportē,jo mūsējā tā šim nolūkam nederot.

Draugiem Facebook Twitter Google+