Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Ukrainas bruņotajos spēkos izsludina mobilizācijas trešo kārtu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas parlaments balsojumā atbalstījis daļējās mobilizācijas trešā kārtas uzsākšanu. Tas nozīmē, ka Ukrainas armijā tiks mobilizēti vēl vairāk rezervistu no visas valsts teritorijas, ziņo Ukrainas interneta vietne “liga.net”.

Ukrainas parlamentā izklāstot plānus par mobilizācijas trešo kārtu, Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes priekšsēdētājs Andrejs Parubijs nenosauca precīzu skaitu rezervistu, kurus plānots mobilizēt. Taču, pēc viņa vārdiem, trešajā mobilizācijas kārtā plānots kaujas gatavību ieviest 15 Ukrainas armijas daļās, bet 44 armijas daļām būs jāsniedz atbalsts militāro operāciju veikšanai.

Ukrainas parlamentā pieņemtajā dokumentā par mobilizācijas trešās kārtas izsludināšanu norādīts, ka šāds solis sperts, atbildot pieaugošajiem terorisma draudiem Ukrainas teritorijā. Dokumentā skaidrots, ka teroristu uzbrukumu rezultātā nogalināti gan civiliedzīvotāji, gan karavīri. Tāpat dokumentā skaidrots: “Mobilizācija izsludināta saistībā ar Krievijas bruņoto spēku sakoncentrēšanu netālu no robežas ar Ukrainu, uzbrukuma draudiem, draudiem Ukrainas neatkarībai, kā arī lai rūpētos par nacionālo drošību.”

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+