×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. decembris, 2014
Drukāt

Ukrainas ekonomika piedzīvo smagāko gadu kopš Otrā pasaules kara (20)

LETA/AFPLETA/AFP

Ukrainas Centrālās bankas vadītāja Valērija Gontareva otrdien paziņoja, ka valsts ekonomika 2014.gadā samazinājusies par 7,5%, piedzīvojot smagāko gadu kopš Otrā pasaules kara.

Gontareva arī norāda, ka gada inflācija Ukrainā uz novembra beigām bija sasniegusi 21%, ņemot vērā zelta un ārvalstu valūtas rezervju kritumu.

“Mūsu valsts tik smagu gadu nav piedzīvojusi vismaz kopš Otrā pasaules kara,” paziņoja Gontareva. “Es domāju, ka tas, ko mēs šogad esam piedzīvojuši, vairs nekad neatkārtosies. Bez šaubām, mēs uz 2015.gadu raugāmies ar optimismu.”

Gontareva šādus komentārus izteikusi dienu pēc tam, kad Ukrainas parlaments apstiprināja nākamā gada budžeta likumprojektu, kas varētu palīdzēt iegūt ārkārtas palīdzību no Starptautiskā Valūtas fonda un citiem aizdevējiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Ukrainai palīdz rietumi, bet kas palīdzēs Ļaunuma impērijas vaņkām kad tās lejupslīde uzņems apgriezienus? Cerams — neviens.

  • labak skaties uz sevi, mazliet vel pavaukskesi -bus vel lielaki apgriezieni, dzer pienu,uzkod sieru un nevaukski.

   • Man tomēr labāk patīk skatīties uz Ļaunuma impērijas bojāeju un krievnacistu sprēgāšanu. Uzkod voblu, iemet spirčiku un vaukšķi, cik vēlies!

 2. Likumsakarīgi! Tur valdībā ir bijuši vieni vienīgi zagļi! Vai tad tagad ir labāki salašņas Ukrainas valdībā? Lai haholi paśi tiek galā ar savām problēmām, jeb aicina to plānprātiņ Dombrovski ar savu ” veiksmes stāstu”!

 3. Kur var iesniegt sūdzību par naida kurināšanu un genocīda atbalstīšanu [skat. iepriekšējo “dace” komentāru]?

 4. maz tos ukrus nomorīja tai golodomorā,tagad mazāk būtu problēmu.

 5. Vaņkām Ļaunuma impērijā arī tik labi neiet.

 6. Kā Maidano-mora, tā Golodo-mora organizēšanā savu roku ne jau vieni krievi pielika. Redz, kādus secinājums izdarīja amerikāņu kinorežisors O.Stouns, redz kādus vēsturnieks Vadims Zolatarjovs
  Истинные палачи и организаторы голодомора Украины

 7. Kā krieviem nav kauna? Atbildēt

  Krievi, Staļina vadībā, laika posmā no 1932.g. līdz 1933.g., pakļāva ukraiņus Holodomoram, kurā līdz pat 7,5 miljoniem cilvēku nomira no bada. Tagad Pūķina Krievija šausta Ukrainu atkal. Vai mazais krievu Ļaunuma pundurs grib ieiet vēsturē kopā ar Staļinu un Hitleru?

 8. Pie visa ta atkal vainiga Krievija,un tikai Putins.Vainigi ir pasi Ukrainas vadoni.

  • Kas tu krievvalodīgais kolonizator – okupantu pēcteci esi savu alkoholiķa galvu saspiedis zem tanka kāpurķēdēm !!! …Kā vainīgi var būt ukraiņi ??? Vai tie uzbruka Krievijai un okupēja Krimu ??!!! Lasies prom uz savu etnisko dzimtenīti Tambovu un nebojā Latvijā gaisu !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+