×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. janvāris, 2015
Drukāt

Ukrainas karavīri pametuši pilnībā iznīcināto Doņeckas lidostu (12)

TOPSHOTS-UKRAINE-RUSSIA-CRISIS-MILITARY

Doņeckas lidostas jaunais un vecais termināļi ir pilnībā iznīcināti, ukraiņu karavīri pametuši tā teritoriju pēc varonīgas aizstāvēšanas 242 dienu garumā, savā “Facebook” lapā raksta pulka “Azov” karotāji.

“Vairāki desmiti to, kurus sauca par kiborgiem, aizstāvēja dažus kilometrus Ukrainas zemes Ukrainas valsts priekšējā nocietinājumā. Patiesībā viņi nebija kiborgi, jo zem bruņuvestēm viņiem sitās ukraiņu sirdis,” raksta karotāji.

“Doņeckas lidosta ir mūsu Termopilas, mūsu Pavlova nams. Ukrainas spēki 242 dienas noturēja aizsardzību, nedodot iespēju okupantam nesodītam pavirzīties ne pa metru mūsu zemē. Doņeckas lidostu sānu pie sāna aizstāvēja doņeckieši ar galiciešiem, specdienests un brīvprātīgie, vakardienas skolotāji un biznesmeņi. Šodien mēs varam droši paziņot, ka Ukrainas vienotība ir izturējusi laika pārbaudi,” raksta karotāji.

“Mēs zinām, ka pienāks laiks un virs Doņeckas lidostas, kā arī virs mūsu lepnajām galvām no jauna pacelsies zili dzeltenais karogs. Mūsu karš beigsies tikai tad, kad pēdējais okupants gulēs uz zemes, kur viņu neviens nesauca.”

Par lidostu teju pēdējās divas nedēļas atsākās niknas kaujas. Kaujinieki trešdien uzspridzināja ukraiņu karavīru kontrolētā lidostas jaunā termināļa pārsegumu, nogalinot un ievainojot daudzus aizstāvjus.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. TAS IR KARŠ !! Krievu slepkavas nesodīti slepkavo svešā zemē !! Un visa attīstītā “demokrātiskā” pasaule mierīgi noskatās . ….

 2. varbūt vienreiz padzīs vinus tālāk no Doņeckas pilsētas, kur mēnešiem katru dienu iet bojā nevainīgi cilvēki.Tās ir šausmas, kas tur notiek .Pareizi tomēr saka ka ASV karos ar Krieviju līdz pēdējam ukrainim.

 3. PALDIES UKRAIŅIEM PAR TĒVZEMES MĪLESTĪBU, KAUT MUMS TĀDA BŪTU !

 4. un tikai. Pirms paris nedelam (vel nosacita pamiera laika) Ukrainas prezidents Porosenko skali pazinoja – ja arsaksies karadarbiba Austrumukraina vins nekavejoties izsludinas valsti karastavokli. Kur nu vel nemitigie pazinojumi par varonigajiem kiborgiem, mes neadosim ne pedu Ukrainas zemes utt. bla, bla, bla… Ukrainai ir simtiem tukstosu liela labi brunota armija, Rietumvalstis sniedz ukrainu armija milzigu palidzibu un velpie tam simts tukstosi ukrainu patrioti gatavi cinities un atkal neka, atkal ukraini atkapjas. Kas notiek ? Cik tie teroristi taja Donbasa ir 10000 un vel kadi 8000 krievu specvienibu karaviri ? Kaut vai 50000 krievu zaldati lai tur karo, Ukraimai ir simtukstosu liela, labi brunota armija!!! Un atkal jabeg!!!

  • Ukrainu okupē Krievijas karaspēks . Okupēja Krimu tagad pārējo Ukrainu. Neviena valsts pasaulē viena nav spējīga karot ar Krieviju, kura savāca visu PSRS karaspēku un tehniku ……izņemot ASV un NATO !!! Tāpēc krievi tik šausmīgi neieredz ASV , kaut gan tā palīdzēja krieviem uzvarēt 2 pasaules karu . Ja ASV nebūtu palīdzējušas tad tagad visi krievi draudzīgi dziedātu: “Deutschland, Deutschland ūberales…”. Ar Krieviju – nedrīkst sadarboties !!!! Krivi = slepkavas un nodevēji!

   • Aldit man tev ieteikums Atbildēt

    parstaj vienreiz strebt tik daudz alinu, salabo zobus un vismaz vienreiz nedela izmazga savas tautiskas apaksbikses Arieti .:):):)

 5. Uz Ukrainas zemes, tiek kārtotas citu lielvalstu attiecības un rezultāts var būt graujošs ukrainas tautai.

 6. krievijas un ukrainas karš rit pilnā sparā nu jau gadu,agresoram milzīgs pārspēks-tā ir tā saucamā humānā palīdzība krievvalodīgajiem…lielgabalgaļu krievija neskaita….latvijas prezidentam kopā ar karā sakropļotajiem vajadzētu aizbraukt uiz uzvaras svētku svinībām cik tad nu ilgi galvu smiltīs slēps….varbūt arī pienu nopirks…..

 7. jo priekšnieciba iekļuva apšaudē un muka, karavīri tik sekoja varonigā priekšnieka piemēram

 8. Slava varoņiem!

Draugiem Facebook Twitter Google+