×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Ukrainas karogu prasīja novākt drošības draudu dēļ (3)

foto: mytripolog.comfoto: mytripolog.com

Ukrainas karogu Latvijas un Krievijas izlašu hokeja spēles laikā pieprasīts novākt drošības draudu dēļ, aģentūrai LETA sacīja par drošību “Arēnā Rīga” gādājošā apsardzes servisa “Art-Ekspo” valdes loceklis Vilnis Valbergs.

Kā vēstīja telekanāls LNT, Latvijas un Krievijas hokeja izlašu pārbaudes spēlē aizvadītajā nedēļā bijis liegts izmantot Ukrainas karogus, un Rīgas “Dinamo” līdzjutējiem apsargi centušies tos atņemt. Neviena no iesaistītajām pusēm īsti neatzīst, ka tieši viņi būtu šī aizlieguma iniciatori.

Valbergs stāstīja, ka fani mēģinājuši uzkārt Ukrainas karogu tieši aiz Krievijas komandas soliņa. Konsultējoties ar kolēģiem policijā un pēc saskaņošanas ar organizatoriem – Latvijas Hokeja federāciju -, apsargi pieprasījuši novākt karogu, baidoties no provokācijām un draudiem drošībai. Prasība tikusi izpildīta, un apsargi neesot mēģinājuši atņemt faniem karogus.

Pēc Valberga vārdiem, tikusi novērsta arī provokācija, ka fani reizē skandētu: “Ukraina!”

Latvijas Hokeja federācija norādījusi, ka šādi rīkojusies saskaņā ar Drošības policijas (DP) norādījumiem. DP esot bijušas ziņas, ka arēna ir mīnēta, kā arī bijuši citi apdraudējumi, tāpēc karogus liegts lietot drošības nolūkos. Savukārt policijas pārstāvji TV3 norādījuši, ka atbildība par notikušo jāuzņemas sacensību rīkotājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Tāpat kā <>laikos,vēl trakāk,kas tad tagad ir pa iekārtu Latvijā. Vai kādam tomēr nebūtu nopietni jāatbild par šo aizliegumu.Liekas ,ka Latvija nav Eiropas valsts.

  2. Ukrainas valsts simbols – nacionalsis karogs ir kluvis par bistamu provokacijas ieroci …. ka sarkana lupata putina satrakotam versim?

  3. KĀDAS MŪĶĪBAS CILVĒKI GVELŽ??? VISS DARĪTS AR NOLŪKU – KUR un KAS ir bijsi mīnēts? Kas to ziņojis un ar KĀDU MĒRĶI???? Konkrēti – KĀDI CITI APDRAUDĒJUMI – UN NO KURAS PUSES ŠIE APDRAUDĒJUMI????????? Lipmana kungs “Panorāmai” teica, ka NEKO TĀDU SACENSĪBU RĪKOTĀJI NAV LIKUŠI DARĪT….KURŠ ATKAL MELO????????????????????????????? Kā vienmēr NEVIETĀ PĀRCENTUSIES policija…KUR tiešām vajag viņu, TUR tās nav…

Draugiem Facebook Twitter Google+