×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. maijs, 2014
Drukāt

Ukrainas prezidenta vēlēšanās uzvarējis Petro Porošenko (1)

Foto: AFPFoto: AFP

Ukrainas uzņēmējs un miljardieris, viens no redzamākajiem Maidana protesta kustības atbalstītājiem Petro Porošenko uzvarējis prezidenta vēlēšanās jau to pirmajā kārtā, saņemot vairāk nekā pusi balsu, pirmdien paziņoja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Mihailo Ohendovskis.

“Mēs tagad varam izdarīt samērā svarīgu secinājumu – otrā kārta nebūs vajadzīga. 2014. gada 25. maijā Ukrainā ir ievēlēts jauns prezidents,” žurnālistiem sacīja amatpersona.

Par jauno valsts galvu “pēc visu juridisko procedūru pabeigšanas kļūs Ukrainas prezidenta amata kandidāts Petro Porošenko”, apliecināja Ohendovskis.

Svētdien notikušajās Ukrainas prezidenta vēlēšanās uzvarējis Porošenko, saņemot 53,89% balsu, pēc trīs ceturtdaļu protokolu apkopošanas pavēstīja CVK.

Otrajā vietā ar 13,13% balsīm ierindojusies ekspremjere un partijas “Batkivščina” (“Tēvzeme”) līdere Jūlija Timošenko.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. NovēlējumI UKRAIŅU tautai un jaunajam PREZIDENTAM: Cīnieties un turaties ar zobiem un nagiem par SAVU ZEMI, VALSTI, lai NEVIENS JŪS NESPĒJ UZVARĒT!!! JŪSU CIŅA IR PATIESAS BRĪVĪBAS ALKAS UN VēLME BŪT SAIMNIEKIEM SAVĀ ZEME UN VALSTĪ!!! SPĒKU, IZTURĪBU!!! SARGĀJIET savas valsts robežas un NEĻAUJIET TĀS ŠĶĒRSOT cilvēkiem, kam tieksme graut Ukrainas valsts pamatus, nogalināt mierīgos iedzīvotājus un jūsu karavīrus! NEĻAUJIET sašķelt Ukrainu sīkās druskās!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+