×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. februāris, 2015
Drukāt

Ukrainas robežu šķērsojis kārtējais Krievijas “humānās palīdzības” konvojs (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ukrainas robežu svētdienas rītā šķērsojis kārtējais Krievijas kravas automašīnu konvojs, ko Maskava dēvē par “humāno palīdzību” Donbasa reģionam.

Konvoju veido 170 automašīnas, kuru kravu nav bijusi iespēja apskatīt ne Ukrainas robežsargiem, ne arī kādiem starptautiskiem novērotājiem.

Kravas automašīnas devušās Doņeckas un Luhanskas virzienā.

Krievijas mediji apgalvo, ka automašīnas 1800 tonnu lielo kravu veidojot pārtikas produkti, medikamenti, pirmās nepieciešamības preces, mācību grāmatas un metodiskie materiāli augstskolu studentiem un celtniecības materiāli.

Pēc Ukrainas drošības dienestu novērtējumi, Krievija ar šādu konvoju palīdzību apgādā prokremliskos kaujiniekus un Ukrainas austrumos iesūtītos Krievijas algotņus un karavīrus.

Krievijas “humānās palīdzības” konvojs kaujinieku kontrolētajās teritorijās nogādā ieročus, munīciju un sausās pārtikas krājumus, savukārt atgriežoties tas izved uz Krieviju gan Ukrainā kritušo Krievijas karavīru līķus, gan Donbasa rūpnīcu iekārtas un akmeņogles.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. savām acīm redzēju, kā pie izkraušanas Doņeckā klāt stāvēja EDSO novērotāji.Kad vienreiz apniks melot?Jums, cūkām,labāk patiktos ja tie vēl dzīvi palikušie nomirtu badā un aukstumā.Nav laikam tāda vārda latviešu leksikonā, lai noraksturotu tadus izdzimteņus kāte daži mūsu bāleliņi.

  2. Kautkā vārdi “krievs” un “humāns” neiet kopā.

Draugiem Facebook Twitter Google+