Sports
Hokejs

“PrivatBank” atbalstīs Latvijas hokeja izlasi 16

foto: LETA

AS “PrivatBank” noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF), kas paredz finansiāla atbalsta sniegšanu valstsvienībai Eiropas Hokeja izaicinājuma turnīra (EHC) spēļu laikā, vēsta “PrivatBank”.

“Mēs esam priecīgi, ka “PrivatBank” finansiāli atbalstīs Latvijas izlasi, gatavojoties pasaules čempionātam. Esmu drošs, ka sadarbība būs veiksmīga, jo mūs vieno gan lieli dzīves plāni, gan vēlme būt labākajiem,” izteicās LHF prezidents Aigars Kalvītis.

“Esam gandarīti par iespēju atbalstīt Latvijas valsts hokeja izlasi EHC spēļu laikā. Pārbaudes spēles ir ļoti nozīmīgs periods izlasei, jo tieši šajā posmā izkristalizējas tās galīgais sastāvs un tiks kaldināts komandas kopējais gars tālākajām cīņām pasaules čempionātā Ķelnē. Gan bankas darbinieku, gan klientu vidū ir daudz hokeja fanu un atbalstītāju. Tāpēc ceram, ka arī “PrivatBank” sniegtais atbalsts palīdzēs izlasei tālākajās cīņās uz ledus rādīt izcilu sniegumu un patiešām iepriecināt visus Latvijas kaismīgos līdzjutējus,” tikmēr sacīja bankas valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Kukičs.

“PrivatBank” ir lielākā komerciālā banka Ukrainā, bet pēc aktīvu apjoma tā ir 14.lielākā kredītiestāde Latvijā.

Saistītie raksti

Latvijas izlase nākamās pārbaudes spēles aizvadīs jau šajā nedēļā, kad piektdien un sestdien izbraukumā spēkosies pret Zviedriju, bet nākamnedēļ “Arēnā Rīga” gaidāmas cīņas pret Franciju. Savukārt pārbaudes spēļu cikls tiks noslēgts 30.aprīlī un 1.maijā, kad Vācijā tiks samēroti spēki pret vietējo valstsvienību.

Izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, ir aizvadījusi četras pārbaudes spēles. Vispirms ar 0:5 un 1:2 Rīgā tika zaudēts Krievijas olimpiskajai izlasei, bet aizvadītās nedēļas nogalē Daugavpilī EHC ietvaros ar 1:0 uzvarēta un ar 0:3 zaudēts Baltkrievijai.

Pasaules čempionātā Ķelnē A apakšgrupā Latvija tiksies ar Krieviju, ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Dāniju un Itāliju.

LA.lv